Zadzwoń: (48) 764 919 322
Dobry fotograf do ślubu

Dobry fotograf do ślubu

Zostało jeszcze dwa dni do ślubu, a ja ciągle nie miałem wybranego fotografa, mimo tego, że moja przyszła żona mi to zleciła już dawno temu. Wiedziałem, że teraz będzie duży problem, aby znaleźć osobę, która podejdzie bardzo profesjonalnie do tego tematu, jednakże z drugiej strony nie miałem pojęcia gdzie w ogóle takiego fotografa szukać.

Poszukiwania dobrego fotografa

atrakcyjna fotografia ślubna - bydgoszczStwierdziłem, że powiem przyszłej żonie o tym, że nie mogę znaleźć fotografa, ale zanim to zrobię chciałbym jeszcze poszukać w Internecie na różnych stronach, które zrzeszają tego rodzaju artystów i może tam znajdę odpowiednią osobę dla siebie podczas tego jakże ważnego wydarzenia. Kiedyś uczestniczyłem w pewnym ślubie, gdzie fotograf, który był obecny faktycznie radził sobie świetnie i było go widać praktycznie cały czas a ja wiedziałem, że wykonane przez niego zdjęcia będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród zarówno całej pary młodej, jak i wszystkich zaproszonych gości. Dlatego też takiego fotografa mógłbym mieć na swój ślub i to było moje główne kryterium, czyli doświadczenie oraz ilość przebytych ślubów. Jeśli chodzi o coś takiego jak atrakcyjna fotografia ślubna – bydgoszcz jak się dowiedziałem może dotyczyć również sesji zdjęciowych wesela, a także sesji narzeczeńskich. Był to więc cały komplet, na którym mogę się zdecydować, jednakże na sesję narzeczeńską było już trochę za późno i raczej zdecydowałbym się na połączenie ślubu i wesela tak, aby kosztowo wychodziło to jak najlepiej. Dobry fotograf powinien przede wszystkim poszczycić się licznym portfolio, czyli doświadczeniem, które bardzo łatwo można zweryfikować.

Po kilku dniach jak tylko otrzymamy gotowe zdjęcia fotograf mógł także na nasze zlecenie takie zdjęcia wydrukować, jednak póki co zdecydowałem się jedynie na zdjęcia cyfrowe, które i tak wydawały mi się dobrym pomysłem, z którego każdy będzie zadowolony.

Close Menu