Zadzwoń: (48) 764 919 322
Kto w Lublinie dobrze położy podłogę drewnianą?

Kto w Lublinie dobrze położy podłogę drewnianą?

Lubię naturę, solidne wykonanie i trwałą jakość. To wszystko wpływa na moje wybory w życiu. Te mniej istotne i te bardzo ważne. Obecnie jestem na etapie wykańczania domu. Decyduję o jego wyglądzie na lata, więc uważam, że są to decyzje dość niebagatelne. Chciałam być pewna swego wyboru.

Wady i zalety podłóg drewnianych

podłogi drewniane lublinGdy stanęłam przed wyborem panele czy podłoga z drewna, zastanawiałam się naprawdę krótko. Mimo iż pojawiło się w pewnym momencie myślenie, że tańsze panele mogę szybciej wymienić, to jednak zamiłowanie do tego co prawdziwe, musiało wygrać. Drewno kojarzy mi się z siłą i prawdziwością. Oczywiście, zostałam poinformowana o tym, że pod podłogę będą musiały iść legary, co automatycznie trochę podwyższy podłogę i zmniejszy przestrzeń, ale jakoś w ogóle mi to nie przeszkadzało, tak samo jak lakierowanie. Wiedziałam, że podłoga drewniana jest na lata. Jest bardziej miękka od paneli i trochę bardziej dopasowana do kroków ludzkich. Wyszukałam w sieci podłogi drewniane lublin i popatrzyłam na cenniki. Sprawdziłam od razu średnią cenę cyklinowania i porównałam wyniki. Na forach sprawdziłam opinie i przeczytałam, że nie powinnam oszczędzać na tych rzeczach. Drewno i parkieciarz to dwie inwestycje, które przez wiele lat będą wpływać na komfort mojego życia. Gdy już wybrałam, umówiłam się na spotkanie i wycenę ostateczną. W lipcu miałam już położoną podłogę i byłam w stu procentach pewna, że zrobiłam dobrze wybierając podłogę drewnianą, jasną, jesionową. Do wyboru miałam jeszcze grab, który odpadał jednak w drodze eliminacji.

Jakiś czas po tym budowała się moja siostra. Nawet nie pytała co bym jej poleciła, tylko mówiła by dawała jej namiary na swoich fachowców. W pewnym momencie powiedziałam jej, żeby trochę rzeczy zmieniła, bo będziemy mieszkać w identycznych domach. Co prawda jesteśmy bliźniaczkami, ale czymś się przecież w życiu musimy wyróżniać.

Close Menu